Уборка

Предлагаем полный комплекс уборочных услуг для вашего дома, офиса или магазина. Уборку можем проводить регулярно или одноразово, в соответствии с пожеланиями и потребностями клиента.

Více

Уход за престарелыми людьми

С радостью позаботимся о ваших родных. Пожилым людям поможем с покупками, приготовлением еды, уборкой, глаженьем или поможем с гигиеной. 

Více

Уход за детьми

Работающим мамам или родителям, которые хотят отдохнуть, присмотрим за детьми. Полный и любящий уход является обычным делом. Мы присматриваем за детьми в выходные дни и в ночное время без дополнительной оплаты.

Více

О нас

Раньше было традицией, чтоб женщина с маленькими детьми автоматически справлялась с домохозяйством, включая уход за пожилыми родителями. Сегодня другое время и женщины также устают на работе, как и их партнеры. Поэтому не стесняйтесь попросить помощи у профессионалов. У вас будет больше свободного времени, которое вы сможете потратить на семью, работу, хобби или отдых.

Наше агенство было создано в первую очередь как поставщик уборочных услуг и только потом, по просьбам наших клиентов, мы добавили другие услуги, чтобы покрыть целый спектр потребностей семьи. В этом направлении мы работаем с 1998 года. Новые заказы мы получали благодаря рекомендациям и  удовлетворенным клиентам, что нам и помогло улучшить агенство до нынешних размеров. Мы гордимся своим индивидуальным подходом. Поможем с тем, что в настоящее время необходимо.

Почему именно мы?

 • В этом направлении работаем с 1998 года.
 • Первый визит няни/уборщицы проходит с руководителем "Sluníčka", которая лично контролирует качество предоставляемых услуг.
 • Мы надежны. При заболевании договорённой няни/уборщицы, всегда организуем качественную замену.
 • Наши люди всегда опытные работницы.
 • Мы семейное агенство и предпочитаем  индивидуальный подход. Наши клиенты нас часто воспринимают как часть семьи.
 • Naše paní nejsou jen “na hlídání”. O děti se staráme jako o vlastní a zajistíme všechny jejich potřeby včetně přípravy jídla, koupání a třeba i učení na nočník.
 • Při péči o seniory víme, co je pro ně důležité. Rádi si s nim popovídáme, či je doprovodíme na místa, kam se třeba sami bojí vydat. Nasloucháme jejich potřebám.
 • Pro případ poškození zařízení bytu jsme pojištěni u pojišťovny Generali.
 • Žádné platby předem! 

Попробуйте наши услуги

-

Noční hlídání bez příplatku

Víme, jak je pro rodiče důležité občas si jen ve dvou vyrazit do víru velkoměsta nebo za kulturou. Nechceme, abyste ještě museli zvažovat příplatky za večerní a noční hlídání. Naše cena hlídání je proto stejná po celých 24 hodin a doprava chůvy je v ceně. Neváhejte se jít pobavit a nestresujte se, kdy se vrátíte

Co o nás říkají?

 • Úklidové služby

  Rad bych moc podekoval za fantastickou praci Vasich kolegyn, dnesni uklid byl naprosto bez chybicky a daleko predcil nase ocekavani. I babicka byla velmi nadsena a spokojena a velmi si pochvalovala Vasi peclivost. Vase sluzby velmi radi opet vyuzijeme a vrele doporucime dal.

  Daniel C.

 • Úklidové služby

  Spolupracujeme už nějakou dobu a jsme spokojení. Jedná se o úklid firmy. Když byla potřeba i šikovná mužská ruka, taky si dokázali poradit a byteček byl jak ze škatulky.

  Božena S.

 • Úklidové služby

  Velmi děkuji za dnešní úklid - je to naprosto perfektní a jsem velmi spokojená.
  Poděkujte prosím oběma paním - jsem z jejich práce nadšená.

  Alena L.

 • Úklidové služby

  Dobrý den,
  právě odešla tři usměvavá sluníčka po úklidu našeho bytu. Dámy si daly maximální práci a byly přepečlivé, byt je jako nový. Jsem naprosto nadšená!

  Magdalena B.

 • Úklidové služby

  Dobré odpoledne, dnes jsem tu měla (ještě tedy mám) dle domluvy dvě paní/slečny na úklid. Musím je velmi pochválit, precizní přístup, dokonale uklizeno a jsou velmi slušné a skromné. Super.

  Petra V.

 • Úklidové služby

  Servis výborný, velice precizní. Jednalo se o uklid bytu vcetne myti oken a žehlení. Komunikace blesková, vyřízení objednávky taktéž = objednávka nedele večer realizace utery! Byla to moje 1.zkusenost s danou službou vybrana zcela "na blind" = rozhodnutí i vyber dobry.

  J. Supek

 • Úklidové služby

  Maximální spokojenost ! Úžasná práce i přístup, moc doporučuji

  Veronika Š.

 • Úklidové služby

  S touto firmou jakož i odvedenou prací jsem byl naprosto spokojen,neboť veškeré práce byly odvedeny velmi kvalitně a
  v odpovídajícím čase.
  Určitě si tuto firmu objednám i příště.
  S pozdravem Ovčáček

  O. Ovčáček

 • Hlídání dětí

  Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

  Irena, Praha 10

 • Hlídání dětí

  Paní Prokhorenko je naše domácí hospodyně. Uklízí nejen celou naši domácnost včetně žehlení, ale též naši kancelář. V případě potřeby hlídá naše dvě děti. Velice oceňuji, že při své práci aktivně zhodnotí stav nepořádku a dle potřeby efektivně rozdělí a uklidí věci do úložných prostor. Je velmi komunikativní, spolehlivá, dochvilná a vždy v dobré náladě. Svoje pracovní povinnosti si vždy plní velmi svědomitě a pečlivě. Je milá a ráda vyjde se vším vstříc. Dobře se přizpůsobuje potřebám rodiny a je velice precizní. Vždy ochotně zůstane déle a pomůže s jakoukoliv činností. Jsem s paní Prokhorenko moc spokojená.

  Martina, Praha 10

 • Úklidové služby

  Vyuzili jsme sluzeb zatim jednou a to konkretne generalni uklid vc. myti oken. Byla jsem velice prijemne prekvapena. Uklid byl perfektni. Komunikace take vyborna. Poptavku jsem odeslala o vikendu a okamzite mi na ni odpovedeli. Jsme domluveno na pravidelnem uklidu. Verim, ze bude take na vybornou.

  Lilit

 • Úklidové služby

  Byla jsme velmi spokojená, paní je spolehlivá a velmi dobře uklidila.

  Paní Petra

 • Úklidové služby

  Naše SVJ spravuje dvou vchodový osmipatrový dům v Praze 8. Již deset let řešíme problém buď málo, nebo zcela nekvalitního úklidu. Postupně jsme ukončili smlouvy s řadou firem. Až dosud bez výrazného úspěchu.

  Před dvěma měsíci u nás však začala uklízet firma Úklidové sluníčko. S čistým svědomím můžeme tvrdit, že náš dům nebyl nikdy dříve tak perfektně uklizený.

  Podlahy září čistotou, okna i neustále upatlané dveře se nyní blýskají. Vytřené jsou i místnosti, kde se deset let neuklízelo.

  Paní Lyudmylu nemusíme o nic prosit, vše je samozřejmostí. Stačí jen naznačit. Konečně máme uklizeno a nemusíme řešit opakované stížnosti na nečistotu. A protože uklízí několik děvčat najednou, jde jim práce úžasně od ruky.

  Co víc si můžeme přát? Aby takové nasazení firmě vydrželo co nejdéle!

  Děkujeme za celé SVJ.

  SVJ Pomořanská

 • Úklidové služby

  Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! 

  Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

  Jana

 • Úklidové služby

  Na Lyudmylu se vždy ráda obracím pro její spolehlivost a péči, kterou své práci věnuje. Pravidelně mi pomáhá s domácností a během mé dovolené mi zajde vždy ochotně nakrmit kočky, takže si můžu své volno v klidu a naplno užít. Nejvíce si vážím toho, že Lyudmyla chce, aby byli její klienti spokojeni, a tak také k práci přistupuje. Komunikace je vždy jednoduchá a rychlá. S naprostou důvěrou jí mohu odevzdat klíče od bytu a ona se skvěle postará o vše, na čem jsme se společně domluvily.

  Veronika, Praha 10

 • Úklidové služby

  Využila jsem služeb firmy Úklidové Sluníčko a byla jsem velmi spokojená. Dobře odvedená práce, ochota, vstřícné zacházení se starou paní.

  Helena K.