Péče o seniory

Díky našemu působení v oblasti poskytování úklidového servisu v domácnostech se na nás často klienti obraceli s prosbou, abychom pomohli jejich blízkým seniorům. Ti potřebovali pomoci i s dalšími úkony, proto jsem se rozhodli k rozšíření naší činnosti také na komplexní péči o seniory. Servis zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Víme, jak je důležité, aby senior k naší paní získal důvěru, a že ocení osobní a vřelý přístup. K seniorovi dochází vždy vyškolená a prověřená paní. Prioritou pro nás je, aby do bytu docházela vždy stejná paní, pokud klientům vyhovuje a jsou s ní spokojení. Během pravidelných návštěv jsou si bližší a najdou společná témata hovoru, což mnozí senioři velice ocení. Zároveň v případě nemoci stálé pracovnice dokážeme zajistit stejně kvalifikovaného pracovníka, aby senior nezůstal bez pomoci.

Pro vaše blízké, kteří potřebují pomoci s péčí o sebe a domácnost, nabízíme tyto služby:

  • kompletní údržba domácnosti
  • obstarání nákupů a vaření
  • pomoc s osobní hygienou
  • doprovod k lékaři, na procházky atd..
  • pracujeme i o víkendu

Přestože se snažíme nabídnout klientům maximální spektrum služeb, nemůžeme zajistit kvalifikovanou zdravotnickou péči, tj. rehabilitace, aplikace injekcí, podávání léků atd. Na úřady seniora rádi doprovodíme, ale nemůžeme pomoci s přímou komunikací s úřady.

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Dobrý den.

Naše SVJ spravuje dvou vchodový osmipatrový dům v Praze 8. Již deset let řešíme problém buď málo, nebo zcela nekvalitního úklidu. Postupně jsme ukončili smlouvy s řadou firem. Až dosud bez výrazného úspěchu.

Před dvěma měsíci u nás však začala uklízet firma Úklidové sluníčko. S čistým svědomím můžeme tvrdit, že náš dům nebyl nikdy dříve tak perfektně uklizený.

Podlahy září čistotou, okna i neustále upatlané dveře se nyní blýskají. Vytřené jsou i místnosti, kde se deset let neuklízelo.

Paní Lyudmylu nemusíme o nic prosit, vše je samozřejmostí. Stačí jen naznačit. Konečně máme uklizeno a nemusíme řešit opakované stížnosti na nečistotu. A protože uklízí několik děvčat najednou, jde jim práce úžasně od ruky.

Co víc si můžeme přát? Aby takové nasazení firmě vydrželo co nejdéle!

Děkujeme za celé SVJ.

SVJ Pomořanská

Úklidové služby

Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

Jana

Hlídání dětí

Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

Irena, Praha 10