Уборка

V oblasti úklidového servisu působíme téměř dvacet let a za tu dobu jsme si vybudovali funkční systém pro úklid prostor, výběr a zaškolování našich zaměstnanců a především standardy kvality. Servis zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Úklid provádí vždy vyškolená a prověřená paní. Pokud je prostor větší či má být úklid proveden rychle, je možné vyslat na místo vícečlenný tým. U úklidu domácností se snažíme zajistit, aby do bytu docházela vždy stejná paní, pokud klientům vyhovuje a jsou s ní spokojení. Paní už dobře zná prostor, tím je její úklid efektivnější. Během pravidelných návštěv se také upevní vzájemná důvěra.

Jsme agentura, která zaměstnává větší počet zaměstnanců, proto pro nás není problém zajistit v případě nemoci či na požádání jiného pracovníka. Naši zaměstnanci jsou pojištěni pro případ škody u pojišťovny Generali.

V Praze a blízkém okolí provádíme kompletní úklidové služby

  • v domácnostech, bytech a domech,
  • v kancelářích, obchodech a ostatních firemních prostorech,
  • v novostavbách a po rekonstrukcích.

Kromě standardního úklidu, jako je luxování, vytírání, mytí sporáku, dřezu a linky, otření dostupných povrchů a ploch, kompletního úklidu wc a koupelny, je vždy možné předem dohodnout další práce, jako je:

  • mytí oken,
  • mytí lednice či trouby,
  • praní záclon, pověšení záclon,
  • výměna ložního prádla,
  • žehlení (na místě, nebo jeden den odvezeme a následující přivezeme vyžehlené),
  • mnohé další dle přání klienta.

Посмотрите на наши цены

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Naše SVJ spravuje dvou vchodový osmipatrový dům v Praze 8. Již deset let řešíme problém buď málo, nebo zcela nekvalitního úklidu. Postupně jsme ukončili smlouvy s řadou firem. Až dosud bez výrazného úspěchu.

Před dvěma měsíci u nás však začala uklízet firma Úklidové sluníčko. S čistým svědomím můžeme tvrdit, že náš dům nebyl nikdy dříve tak perfektně uklizený.

Podlahy září čistotou, okna i neustále upatlané dveře se nyní blýskají. Vytřené jsou i místnosti, kde se deset let neuklízelo.

Paní Lyudmylu nemusíme o nic prosit, vše je samozřejmostí. Stačí jen naznačit. Konečně máme uklizeno a nemusíme řešit opakované stížnosti na nečistotu. A protože uklízí několik děvčat najednou, jde jim práce úžasně od ruky.

Co víc si můžeme přát? Aby takové nasazení firmě vydrželo co nejdéle!

Děkujeme za celé SVJ.

SVJ Pomořanská

Úklidové služby

Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! 

Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

Jana

Hlídání dětí

Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

Irena, Praha 10