Hlídání dětí

Tuto službu jsem zařadili do našeho portfolia na žádost klientů. Mnoho rodin, kterým jsme chodili pomáhat s úklidem, bylo s našimi službami natolik spokojeno, že nás požádali o hlídání svých dětí. Tato důvěra nás velice potěšila, a proto jsem jim rádi vyhověli a nyní nabízíme komplexní péči o děti. Hlídání zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Paní na hlídání vždy respektuje návyky děťátka, chod rodiny a další specifické požadavky rodičů. Jsme flexibilní. Děti pohlídáme pár hodin, celý den či noc. V případě potřeby lze domluvit i delší hlídání. Víme, jak je důležité, aby dítě s paní na hlídání navázalo dobrý vztah a aby se u něho chůvy často nestřídaly. Prioritou pro nás tedy je, aby do bytu docházela vždy stejná paní, na kterou je dítě zvyklé a má ji rádo. Naše chůvy jsou vyškolené a prověřené paní. V případě nemoci stálé chůvy dokážeme zajistit stejně kvalifikovanou paní.

V rámci hlídání dětí nabízíme:

  • klasické hlídání dětí včetně péče o hygienu, stravu a zábavu děťátka, vycházky
  • vyzvedávání ze školky/školy/kroužku
  • hlídání přes noc a o víkendu bez příplatku

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Rad bych moc podekoval za fantastickou praci Vasich kolegyn, dnesni uklid byl naprosto bez chybicky a daleko predcil nase ocekavani. I babicka byla velmi nadsena a spokojena a velmi si pochvalovala Vasi peclivost. Vase sluzby velmi radi opet vyuzijeme a vrele doporucime dal.

Daniel C.

Úklidové služby

Spolupracujeme už nějakou dobu a jsme spokojení. Jedná se o úklid firmy. Když byla potřeba i šikovná mužská ruka, taky si dokázali poradit a byteček byl jak ze škatulky.

Božena S.

Úklidové služby

Velmi děkuji za dnešní úklid - je to naprosto perfektní a jsem velmi spokojená.
Poděkujte prosím oběma paním - jsem z jejich práce nadšená.

Alena L.