Hlídání dětí

Tuto službu jsem zařadili do našeho portfolia na žádost klientů. Mnoho rodin, kterým jsme chodili pomáhat s úklidem, bylo s našimi službami natolik spokojeno, že nás požádali o hlídání svých dětí. Tato důvěra nás velice potěšila, a proto jsem jim rádi vyhověli a nyní nabízíme komplexní péči o děti. Hlídání zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Paní na hlídání vždy respektuje návyky děťátka, chod rodiny a další specifické požadavky rodičů. Jsme flexibilní. Děti pohlídáme pár hodin, celý den či noc. V případě potřeby lze domluvit i delší hlídání. Víme, jak je důležité, aby dítě s paní na hlídání navázalo dobrý vztah a aby se u něho chůvy často nestřídaly. Prioritou pro nás tedy je, aby do bytu docházela vždy stejná paní, na kterou je dítě zvyklé a má ji rádo. Naše chůvy jsou vyškolené a prověřené paní. V případě nemoci stálé chůvy dokážeme zajistit stejně kvalifikovanou paní.

V rámci hlídání dětí nabízíme:

  • klasické hlídání dětí včetně péče o hygienu, stravu a zábavu děťátka, vycházky
  • vyzvedávání ze školky/školy/kroužku
  • hlídání přes noc a o víkendu bez příplatku

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Vyuzili jsme sluzeb zatim jednou a to konkretne generalni uklid vc. myti oken. Byla jsem velice prijemne prekvapena. Uklid byl perfektni. Komunikace take vyborna. Poptavku jsem odeslala o vikendu a okamzite mi na ni odpovedeli. Jsme domluveno na pravidelnem uklidu. Verim, ze bude take na vybornou.

Lilit

Úklidové služby

Byla jsme velmi spokojená, paní je spolehlivá a velmi dobře uklidila.

Paní Petra

Úklidové služby

Naše SVJ spravuje dvou vchodový osmipatrový dům v Praze 8. Již deset let řešíme problém buď málo, nebo zcela nekvalitního úklidu. Postupně jsme ukončili smlouvy s řadou firem. Až dosud bez výrazného úspěchu.

Před dvěma měsíci u nás však začala uklízet firma Úklidové sluníčko. S čistým svědomím můžeme tvrdit, že náš dům nebyl nikdy dříve tak perfektně uklizený.

Podlahy září čistotou, okna i neustále upatlané dveře se nyní blýskají. Vytřené jsou i místnosti, kde se deset let neuklízelo.

Paní Lyudmylu nemusíme o nic prosit, vše je samozřejmostí. Stačí jen naznačit. Konečně máme uklizeno a nemusíme řešit opakované stížnosti na nečistotu. A protože uklízí několik děvčat najednou, jde jim práce úžasně od ruky.

Co víc si můžeme přát? Aby takové nasazení firmě vydrželo co nejdéle!

Děkujeme za celé SVJ.

SVJ Pomořanská