Úklidové služby

Nabízíme kompletní úklidový servis vaší domácnosti, kanceláře či obchodu. Úklidové služby můžeme zajišťovat pravidelně či jednorázově v rozsahu podle přání a potřeb klienta.

Více

Péče o seniory

Rádi vám pomůžeme s péčí o vaše blízké. Seniorům obstaráme nákupy, uvaříme, uklidíme, vyžehlíme či pomůžeme s osobní hygienou. Naším posláním je být jim i společníky.

Více

Hlídání dětí

Pracovně vytíženým maminkám nebo rodičům, kteří si chtějí odpočinout, pohlídáme děti. Kompletní a láskyplná péče je samozřejmostí. Hlídáme i o víkendu a v noci bez příplatku.

Více

O nás

Dříve patřilo k dobrému tónu, aby žena s malými dětmi automaticky zvládala celou domácnost včetně péče o staré rodiče. Dnes je jiná doba a ženy jsou často pracovně vytížené stejně jako jejich partneři. Nestyďte se proto požádat o pomoc profesionály. Budete se pak moci více věnovat svým blízkým, práci, koníčkům či odpočinku.

Naše agentura vznikla primárně jako poskytovatel úklidových služeb a teprve poté, na žádost našich klientů, jsme přibrali i ostatní služby, abychom pokryli celé spektrum rodinných potřeb. V oblasti úklidového servisu se pohybujeme již od roku 1998. Nové zakázky jsem získávali na doporučení a díky spokojeným klientům jsme se vypracovali do současné velikosti. Zakládáme si na osobním přístupu a neřídíme se tabulkami. Pomůžeme s tím, co je právě potřeba, jsme flexibilní i časově.

Proč právě naše agentura?

  • V oboru pracujeme již od roku 1998.
  • První návštěvy paní na hlídání/úklid se účastní i majitelka Sluníčka, která osobně kontroluje kvalitu prováděných služeb a dodržování standardů agentury.
  • Jsme spolehliví. Při nemoci domluvené paní vždy zařídíme stejně kvalifikovaný zástup.
  • Naše paní jsou prověřené pracovnice.
  • Jsme rodinná agentura a preferujeme osobní přístup. Naši klienti nás často vnímají jako nepostradatelného člena rodiny.
  • Naše paní nejsou jen “na hlídání”. O děti se staráme jako o vlastní a zajistíme všechny jejich potřeby včetně přípravy jídla, koupání a třeba i učení na nočník.
  • Při péči o seniory víme, co je pro ně důležité. Rádi si s nim popovídáme, či je doprovodíme na místa, kam se třeba sami bojí vydat. Nasloucháme jejich potřebám.
  • Pro případ poškození zařízení bytu jsme pojištěni u pojišťovny Generali.
  • Žádné platby předem!

-

Noční hlídání bez příplatku

Víme, jak je pro rodiče důležité občas si jen ve dvou vyrazit do víru velkoměsta nebo za kulturou. Nechceme, abyste ještě museli zvažovat příplatky za večerní a noční hlídání. Naše cena hlídání je proto stejná po celých 24 hodin a doprava chůvy je v ceně. Neváhejte se jít pobavit a nestresujte se, kdy se vrátíte

Co o nás říkají?