Úklidové služby

Nabízíme kompletní úklidový servis vaší domácnosti, kanceláře či obchodu. Úklidové služby můžeme zajišťovat pravidelně či jednorázově v rozsahu podle přání a potřeb klienta.

Více

Péče o seniory

Rádi vám pomůžeme s péčí o vaše blízké. Seniorům obstaráme nákupy, uvaříme, uklidíme, vyžehlíme či pomůžeme s osobní hygienou. Naším posláním je být jim i společníky.

Více

Hlídání dětí

Pracovně vytíženým maminkám nebo rodičům, kteří si chtějí odpočinout, pohlídáme děti. Kompletní a láskyplná péče je samozřejmostí. Hlídáme i o víkendu a v noci bez příplatku.

Více

O nás

Dříve patřilo k dobrému tónu, aby žena s malými dětmi automaticky zvládala celou domácnost včetně péče o staré rodiče. Dnes je jiná doba a ženy jsou často pracovně vytížené stejně jako jejich partneři. Nestyďte se proto požádat o pomoc profesionály. Budete se pak moci více věnovat svým blízkým, práci, koníčkům či odpočinku.

Naše agentura vznikla primárně jako poskytovatel úklidových služeb a teprve poté, na žádost našich klientů, jsme přibrali i ostatní služby, abychom pokryli celé spektrum rodinných potřeb. V oblasti úklidového servisu se pohybujeme již od roku 1998. Nové zakázky jsem získávali na doporučení a díky spokojeným klientům jsme se vypracovali do současné velikosti. Zakládáme si na osobním přístupu a neřídíme se tabulkami. Pomůžeme s tím, co je právě potřeba, jsme flexibilní i časově.

Proč právě naše agentura?

 • V oboru pracujeme již od roku 1998.
 • První návštěvy paní na hlídání/úklid se účastní i majitelka Sluníčka, která osobně kontroluje kvalitu prováděných služeb a dodržování standardů agentury.
 • Jsme spolehliví. Při nemoci domluvené paní vždy zařídíme stejně kvalifikovaný zástup.
 • Naše paní jsou prověřené pracovnice.
 • Jsme rodinná agentura a preferujeme osobní přístup. Naši klienti nás často vnímají jako nepostradatelného člena rodiny.
 • Naše paní nejsou jen “na hlídání”. O děti se staráme jako o vlastní a zajistíme všechny jejich potřeby včetně přípravy jídla, koupání a třeba i učení na nočník.
 • Při péči o seniory víme, co je pro ně důležité. Rádi si s nim popovídáme, či je doprovodíme na místa, kam se třeba sami bojí vydat. Nasloucháme jejich potřebám.
 • Pro případ poškození zařízení bytu jsme pojištěni u pojišťovny Generali.
 • Žádné platby předem!

-

Noční hlídání bez příplatku

Víme, jak je pro rodiče důležité občas si jen ve dvou vyrazit do víru velkoměsta nebo za kulturou. Nechceme, abyste ještě museli zvažovat příplatky za večerní a noční hlídání. Naše cena hlídání je proto stejná po celých 24 hodin a doprava chůvy je v ceně. Neváhejte se jít pobavit a nestresujte se, kdy se vrátíte

Co o nás říkají?

 • Úklidové služby

  Rad bych moc podekoval za fantastickou praci Vasich kolegyn, dnesni uklid byl naprosto bez chybicky a daleko predcil nase ocekavani. I babicka byla velmi nadsena a spokojena a velmi si pochvalovala Vasi peclivost. Vase sluzby velmi radi opet vyuzijeme a vrele doporucime dal.

  Daniel C.

 • Úklidové služby

  Spolupracujeme už nějakou dobu a jsme spokojení. Jedná se o úklid firmy. Když byla potřeba i šikovná mužská ruka, taky si dokázali poradit a byteček byl jak ze škatulky.

  Božena S.

 • Úklidové služby

  Velmi děkuji za dnešní úklid - je to naprosto perfektní a jsem velmi spokojená.
  Poděkujte prosím oběma paním - jsem z jejich práce nadšená.

  Alena L.

 • Úklidové služby

  Dobrý den,
  právě odešla tři usměvavá sluníčka po úklidu našeho bytu. Dámy si daly maximální práci a byly přepečlivé, byt je jako nový. Jsem naprosto nadšená!

  Magdalena B.

 • Úklidové služby

  Dobré odpoledne, dnes jsem tu měla (ještě tedy mám) dle domluvy dvě paní/slečny na úklid. Musím je velmi pochválit, precizní přístup, dokonale uklizeno a jsou velmi slušné a skromné. Super.

  Petra V.

 • Úklidové služby

  Servis výborný, velice precizní. Jednalo se o uklid bytu vcetne myti oken a žehlení. Komunikace blesková, vyřízení objednávky taktéž = objednávka nedele večer realizace utery! Byla to moje 1.zkusenost s danou službou vybrana zcela "na blind" = rozhodnutí i vyber dobry.

  J. Supek

 • Úklidové služby

  Maximální spokojenost ! Úžasná práce i přístup, moc doporučuji

  Veronika Š.

 • Úklidové služby

  S touto firmou jakož i odvedenou prací jsem byl naprosto spokojen,neboť veškeré práce byly odvedeny velmi kvalitně a
  v odpovídajícím čase.
  Určitě si tuto firmu objednám i příště.
  S pozdravem Ovčáček

  O. Ovčáček

 • Hlídání dětí

  Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

  Irena, Praha 10

 • Hlídání dětí

  Paní Prokhorenko je naše domácí hospodyně. Uklízí nejen celou naši domácnost včetně žehlení, ale též naši kancelář. V případě potřeby hlídá naše dvě děti. Velice oceňuji, že při své práci aktivně zhodnotí stav nepořádku a dle potřeby efektivně rozdělí a uklidí věci do úložných prostor. Je velmi komunikativní, spolehlivá, dochvilná a vždy v dobré náladě. Svoje pracovní povinnosti si vždy plní velmi svědomitě a pečlivě. Je milá a ráda vyjde se vším vstříc. Dobře se přizpůsobuje potřebám rodiny a je velice precizní. Vždy ochotně zůstane déle a pomůže s jakoukoliv činností. Jsem s paní Prokhorenko moc spokojená.

  Martina, Praha 10

 • Úklidové služby

  Vyuzili jsme sluzeb zatim jednou a to konkretne generalni uklid vc. myti oken. Byla jsem velice prijemne prekvapena. Uklid byl perfektni. Komunikace take vyborna. Poptavku jsem odeslala o vikendu a okamzite mi na ni odpovedeli. Jsme domluveno na pravidelnem uklidu. Verim, ze bude take na vybornou.

  Lilit

 • Úklidové služby

  Byla jsme velmi spokojená, paní je spolehlivá a velmi dobře uklidila.

  Paní Petra

 • Úklidové služby

  Naše SVJ spravuje dvou vchodový osmipatrový dům v Praze 8. Již deset let řešíme problém buď málo, nebo zcela nekvalitního úklidu. Postupně jsme ukončili smlouvy s řadou firem. Až dosud bez výrazného úspěchu.

  Před dvěma měsíci u nás však začala uklízet firma Úklidové sluníčko. S čistým svědomím můžeme tvrdit, že náš dům nebyl nikdy dříve tak perfektně uklizený.

  Podlahy září čistotou, okna i neustále upatlané dveře se nyní blýskají. Vytřené jsou i místnosti, kde se deset let neuklízelo.

  Paní Lyudmylu nemusíme o nic prosit, vše je samozřejmostí. Stačí jen naznačit. Konečně máme uklizeno a nemusíme řešit opakované stížnosti na nečistotu. A protože uklízí několik děvčat najednou, jde jim práce úžasně od ruky.

  Co víc si můžeme přát? Aby takové nasazení firmě vydrželo co nejdéle!

  Děkujeme za celé SVJ.

  SVJ Pomořanská

 • Úklidové služby

  Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! 

  Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

  Jana

 • Úklidové služby

  Na Lyudmylu se vždy ráda obracím pro její spolehlivost a péči, kterou své práci věnuje. Pravidelně mi pomáhá s domácností a během mé dovolené mi zajde vždy ochotně nakrmit kočky, takže si můžu své volno v klidu a naplno užít. Nejvíce si vážím toho, že Lyudmyla chce, aby byli její klienti spokojeni, a tak také k práci přistupuje. Komunikace je vždy jednoduchá a rychlá. S naprostou důvěrou jí mohu odevzdat klíče od bytu a ona se skvěle postará o vše, na čem jsme se společně domluvily.

  Veronika, Praha 10

 • Úklidové služby

  Využila jsem služeb firmy Úklidové Sluníčko a byla jsem velmi spokojená. Dobře odvedená práce, ochota, vstřícné zacházení se starou paní.

  Helena K.