Hlídání dětí

Tuto službu jsem zařadili do našeho portfolia na žádost klientů. Mnoho rodin, kterým jsme chodili pomáhat s úklidem, bylo s našimi službami natolik spokojeno, že nás požádali o hlídání svých dětí. Tato důvěra nás velice potěšila, a proto jsem jim rádi vyhověli a nyní nabízíme komplexní péči o děti. Hlídání zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Paní na hlídání vždy respektuje návyky děťátka, chod rodiny a další specifické požadavky rodičů. Jsme flexibilní. Děti pohlídáme pár hodin, celý den či noc. V případě potřeby lze domluvit i delší hlídání. Víme, jak je důležité, aby dítě s paní na hlídání navázalo dobrý vztah a aby se u něho chůvy často nestřídaly. Prioritou pro nás tedy je, aby do bytu docházela vždy stejná paní, na kterou je dítě zvyklé a má ji rádo. Naše chůvy jsou vyškolené a prověřené paní. V případě nemoci stálé chůvy dokážeme zajistit stejně kvalifikovanou paní.

V rámci hlídání dětí nabízíme:

  • klasické hlídání dětí včetně péče o hygienu, stravu a zábavu děťátka, vycházky
  • vyzvedávání ze školky/školy/kroužku
  • hlídání přes noc a o víkendu bez příplatku
  • pracujeme i o víkendu

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

Jana

Hlídání dětí

Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

Irena, Praha 10

Hlídání dětí

Paní Prokhorenko je naše domácí hospodyně. Uklízí nejen celou naši domácnost včetně žehlení, ale též naši kancelář. V případě potřeby hlídá naše dvě děti. Velice oceňuji, že při své práci aktivně zhodnotí stav nepořádku a dle potřeby efektivně rozdělí a uklidí věci do úložných prostor. Je velmi komunikativní, spolehlivá, dochvilná a vždy v dobré náladě. Svoje pracovní povinnosti si vždy plní velmi svědomitě a pečlivě. Je milá a ráda vyjde se vším vstříc. Dobře se přizpůsobuje potřebám rodiny a je velice precizní. Vždy ochotně zůstane déle a pomůže s jakoukoliv činností. Jsem s paní Prokhorenko moc spokojená.

Martina, Praha 10