Péče o seniory

Díky našemu působení v oblasti poskytování úklidového servisu v domácnostech se na nás často klienti obraceli s prosbou, abychom pomohli jejich blízkým seniorům. Ti potřebovali pomoci i s dalšími úkony, proto jsem se rozhodli k rozšíření naší činnosti také na komplexní péči o seniory. Servis zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Víme, jak je důležité, aby senior k naší paní získal důvěru, a že ocení osobní a vřelý přístup. K seniorovi dochází vždy vyškolená a prověřená paní. Prioritou pro nás je, aby do bytu docházela vždy stejná paní, pokud klientům vyhovuje a jsou s ní spokojení. Během pravidelných návštěv jsou si bližší a najdou společná témata hovoru, což mnozí senioři velice ocení. Zároveň v případě nemoci stálé pracovnice dokážeme zajistit stejně kvalifikovaného pracovníka, aby senior nezůstal bez pomoci.

Pro vaše blízké, kteří potřebují pomoci s péčí o sebe a domácnost, nabízíme tyto služby:

  • kompletní údržba domácnosti
  • obstarání nákupů a vaření
  • pomoc s osobní hygienou
  • doprovod k lékaři, na procházky atd..

Přestože se snažíme nabídnout klientům maximální spektrum služeb, nemůžeme zajistit kvalifikovanou zdravotnickou péči, tj. rehabilitace, aplikace injekcí, podávání léků atd. Na úřady seniora rádi doprovodíme, ale nemůžeme pomoci s přímou komunikací s úřady.

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! 

Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

Jana

Hlídání dětí

Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

Irena, Praha 10

Hlídání dětí

Paní Prokhorenko je naše domácí hospodyně. Uklízí nejen celou naši domácnost včetně žehlení, ale též naši kancelář. V případě potřeby hlídá naše dvě děti. Velice oceňuji, že při své práci aktivně zhodnotí stav nepořádku a dle potřeby efektivně rozdělí a uklidí věci do úložných prostor. Je velmi komunikativní, spolehlivá, dochvilná a vždy v dobré náladě. Svoje pracovní povinnosti si vždy plní velmi svědomitě a pečlivě. Je milá a ráda vyjde se vším vstříc. Dobře se přizpůsobuje potřebám rodiny a je velice precizní. Vždy ochotně zůstane déle a pomůže s jakoukoliv činností. Jsem s paní Prokhorenko moc spokojená.

Martina, Praha 10