Péče o seniory

Díky našemu působení v oblasti poskytování úklidového servisu v domácnostech se na nás často klienti obraceli s prosbou, abychom pomohli jejich blízkým seniorům. Ti potřebovali pomoci i s dalšími úkony, proto jsem se rozhodli k rozšíření naší činnosti také na komplexní péči o seniory. Servis zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Víme, jak je důležité, aby senior k naší paní získal důvěru, a že ocení osobní a vřelý přístup. K seniorovi dochází vždy vyškolená a prověřená paní. Prioritou pro nás je, aby do bytu docházela vždy stejná paní, pokud klientům vyhovuje a jsou s ní spokojení. Během pravidelných návštěv jsou si bližší a najdou společná témata hovoru, což mnozí senioři velice ocení. Zároveň v případě nemoci stálé pracovnice dokážeme zajistit stejně kvalifikovaného pracovníka, aby senior nezůstal bez pomoci.

Pro vaše blízké, kteří potřebují pomoci s péčí o sebe a domácnost, nabízíme tyto služby:

  • kompletní údržba domácnosti
  • obstarání nákupů a vaření
  • pomoc s osobní hygienou
  • doprovod k lékaři, na procházky atd..

Přestože se snažíme nabídnout klientům maximální spektrum služeb, nemůžeme zajistit kvalifikovanou zdravotnickou péči, tj. rehabilitace, aplikace injekcí, podávání léků atd. Na úřady seniora rádi doprovodíme, ale nemůžeme pomoci s přímou komunikací s úřady.

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Vyuzili jsme sluzeb zatim jednou a to konkretne generalni uklid vc. myti oken. Byla jsem velice prijemne prekvapena. Uklid byl perfektni. Komunikace take vyborna. Poptavku jsem odeslala o vikendu a okamzite mi na ni odpovedeli. Jsme domluveno na pravidelnem uklidu. Verim, ze bude take na vybornou.

Lilit

Úklidové služby

Byla jsme velmi spokojená, paní je spolehlivá a velmi dobře uklidila.

Paní Petra

Úklidové služby

Naše SVJ spravuje dvou vchodový osmipatrový dům v Praze 8. Již deset let řešíme problém buď málo, nebo zcela nekvalitního úklidu. Postupně jsme ukončili smlouvy s řadou firem. Až dosud bez výrazného úspěchu.

Před dvěma měsíci u nás však začala uklízet firma Úklidové sluníčko. S čistým svědomím můžeme tvrdit, že náš dům nebyl nikdy dříve tak perfektně uklizený.

Podlahy září čistotou, okna i neustále upatlané dveře se nyní blýskají. Vytřené jsou i místnosti, kde se deset let neuklízelo.

Paní Lyudmylu nemusíme o nic prosit, vše je samozřejmostí. Stačí jen naznačit. Konečně máme uklizeno a nemusíme řešit opakované stížnosti na nečistotu. A protože uklízí několik děvčat najednou, jde jim práce úžasně od ruky.

Co víc si můžeme přát? Aby takové nasazení firmě vydrželo co nejdéle!

Děkujeme za celé SVJ.

SVJ Pomořanská