Žehlení

Nechte žehlení na nás! Prádlo vyžehlíme u vás doma či s odvozem.

Také se u vás vrší hromady vypraného prádla a vám se do žehlení vůbec, ale vůbec nechce? Proč se tím trápit, když tuto “oblíbenou” činnost můžete svěřit profesionálům, kteří mají několikaleté zkušenosti a vyžehlí i ten nejsložitější či nejjemnější kousek oděvu s veškerou péčí a umem?

Pokud se zeptáte známých a přátel, jistě vám potvrdí, že žehlení prádla také nepatří mezi jejich oblíbené domácí práce. Nemusíte tedy cítit žádné výčitky, že tuto časově náročnou a někdy i stresující činnost přenecháte jiným, a ušetřený čas strávíte mnohem příjemněji, třeba se svými blízkými. Jen si to představte, že vám pravidelně nebo i jen občas, když nestíháte, někdo s žehlením pomůže.

Zavolejte nám a my se o vše kompletně postaráme. Vyžehlit můžeme u vás doma nebo si prádlo odvezeme a vše vyžehlené v úhledných balíčcích zase přivezeme. Stačí jen prádlo vyprat a usušit, ostatní zařídíme my. Košile v případě zájmu můžeme rovnou pověsit na ramínka a přivezeme je tak připravené na pověšení do skříně.

Jak to probíhá?

Zavolejte či odešlete kontaktní formulář. Budeme vás v co nejkratším čase kontaktovat a domluvíme společně čas a místo předání. Ve většině případů je možný odvoz prádla ještě v den objednávky. Prádlo ponechte v prádelním koši, v něm vám také dovezeme vyžehlené prádlo zpět, pokud není objednáno žehlení “na ramínko”. Do standardního prádelního koše se vejde 5 - 10 kg prádla, což také odpovídá ideálnímu objemu na jednu objednávku. Prádlo nejpozději do dvou dnů vyžehlíme a přivezeme zpět. Při větších objednávkách pak dle domluvy. V ceně dopravy je vyzvednutí i dovoz.

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

Jana

Hlídání dětí

Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

Irena, Praha 10

Hlídání dětí

Paní Prokhorenko je naše domácí hospodyně. Uklízí nejen celou naši domácnost včetně žehlení, ale též naši kancelář. V případě potřeby hlídá naše dvě děti. Velice oceňuji, že při své práci aktivně zhodnotí stav nepořádku a dle potřeby efektivně rozdělí a uklidí věci do úložných prostor. Je velmi komunikativní, spolehlivá, dochvilná a vždy v dobré náladě. Svoje pracovní povinnosti si vždy plní velmi svědomitě a pečlivě. Je milá a ráda vyjde se vším vstříc. Dobře se přizpůsobuje potřebám rodiny a je velice precizní. Vždy ochotně zůstane déle a pomůže s jakoukoliv činností. Jsem s paní Prokhorenko moc spokojená.

Martina, Praha 10

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Vyuzili jsme sluzeb zatim jednou a to konkretne generalni uklid vc. myti oken. Byla jsem velice prijemne prekvapena. Uklid byl perfektni. Komunikace take vyborna. Poptavku jsem odeslala o vikendu a okamzite mi na ni odpovedeli. Jsme domluveno na pravidelnem uklidu. Verim, ze bude take na vybornou.

Lilit

Úklidové služby

Byla jsme velmi spokojená, paní je spolehlivá a velmi dobře uklidila.

Paní Petra

Úklidové služby

Dobrý den.

Naše SVJ spravuje dvou vchodový osmipatrový dům v Praze 8. Již deset let řešíme problém buď málo, nebo zcela nekvalitního úklidu. Postupně jsme ukončili smlouvy s řadou firem. Až dosud bez výrazného úspěchu.

Před dvěma měsíci u nás však začala uklízet firma Úklidové sluníčko. S čistým svědomím můžeme tvrdit, že náš dům nebyl nikdy dříve tak perfektně uklizený.

Podlahy září čistotou, okna i neustále upatlané dveře se nyní blýskají. Vytřené jsou i místnosti, kde se deset let neuklízelo.

Paní Lyudmylu nemusíme o nic prosit, vše je samozřejmostí. Stačí jen naznačit. Konečně máme uklizeno a nemusíme řešit opakované stížnosti na nečistotu. A protože uklízí několik děvčat najednou, jde jim práce úžasně od ruky.

Co víc si můžeme přát? Aby takové nasazení firmě vydrželo co nejdéle!

Děkujeme za celé SVJ.

SVJ Pomořanská