Praní a žehlení

Také se u vás vrší hromady prádla a vám se do praní a žehlení vůbec, ale vůbec nechce? Proč se tím trápit, když tuto “oblíbenou” činnost můžete svěřit profesionálům, kteří mají několikaleté zkušenosti.  Vyperou a vyžehlí i ten nejsložitější či nejjemnější kousek oděvu s veškerou péčí a umem?

Pokud se zeptáte známých a přátel, jistě vám potvrdí, že praní a žehlení prádla také nepatří mezi jejich oblíbené domácí práce. Nemusíte tedy cítit žádné výčitky, že tuto časově náročnou a někdy i stresující činnost přenecháte jiným, a ušetřený čas strávíte mnohem příjemněji, třeba se svými blízkými. Jen si to představte, že vám pravidelně nebo i jen občas, když nestíháte, někdo s praním a žehlením pomůže.

Pokud máte zájem pouze o žehlení prádla, vyžehlit můžeme u vás doma nebo si prádlo odvezeme a vše vyžehlené v úhledných balíčcích zase přivezeme. Stačí jen prádlo vyprat a usušit, ostatní zařídíme my. Košile v případě zájmu můžeme rovnou pověsit na ramínka a přivezeme je tak připravené na pověšení do skříně.

Nechte praní a žehlení na nás!

Zavolejte nám a my se o vše kompletně postaráme.

Čištění oděvů

- Odstranění různých skvrn na bílém nebo barévném oblečení (např. od kávy, krve, pocení)

- Čištění kabátů, pánských obleků, společenských šatů 

Jak to probíhá?

Zavolejte či odešlete kontaktní formulář. Budeme vás v co nejkratším čase kontaktovat a domluvíme společně čas a místo předání. Ve většině případů je možný odvoz prádla ještě v den objednávky. Prádlo ponechte v prádelním koši, v něm vám také dovezeme vyžehlené prádlo zpět, pokud není objednáno žehlení “na ramínko”. Do standardního prádelního koše se vejde 5 - 10 kg prádla, což také odpovídá ideálnímu objemu na jednu objednávku. Prádlo nejpozději do dvou dnů vyžehlíme a přivezeme zpět. Při větších objednávkách pak dle domluvy. V ceně dopravy je vyzvednutí i dovoz.

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

Jana

Hlídání dětí

Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

Irena, Praha 10

Hlídání dětí

Paní Prokhorenko je naše domácí hospodyně. Uklízí nejen celou naši domácnost včetně žehlení, ale též naši kancelář. V případě potřeby hlídá naše dvě děti. Velice oceňuji, že při své práci aktivně zhodnotí stav nepořádku a dle potřeby efektivně rozdělí a uklidí věci do úložných prostor. Je velmi komunikativní, spolehlivá, dochvilná a vždy v dobré náladě. Svoje pracovní povinnosti si vždy plní velmi svědomitě a pečlivě. Je milá a ráda vyjde se vším vstříc. Dobře se přizpůsobuje potřebám rodiny a je velice precizní. Vždy ochotně zůstane déle a pomůže s jakoukoliv činností. Jsem s paní Prokhorenko moc spokojená.

Martina, Praha 10

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Rád bych moc podekoval za fantastickou praci Vasich kolegyn, dnesni uklid byl naprosto bez chybicky a daleko predcil nase ocekavani. I babicka byla velmi nadsena a spokojena a velmi si pochvalovala Vasi peclivost. Vase sluzby velmi rádi opet vyuzijeme a vrele doporucime dal.

Daniel C.

Úklidové služby

Spolupracujeme už nějakou dobu a jsme spokojení. Jedná se o úklid firmy. Když byla potřeba i šikovná mužská ruka, taky si dokázali poradit a byteček byl jak ze škatulky.

Božena S.

Úklidové služby

Velmi děkuji za dnešní úklid - je to naprosto perfektní a jsem velmi spokojená.
Poděkujte prosím oběma paním - jsem z jejich práce nadšená.

Alena L.