Čištění koberců, sedacích souprav, matrací

Naše firma také zajišťuje čištení koberců, matrací, sedacích souprav i jiných věcí po domluvě. Záleží nám na kvalitě odvedené práce a spokojenosti zákazníka - dorazí k Vám vyškolený specialista, který s úsměvem na tváři všechno vyčistí. 

Čištění a tepování koberců - provádíme mokrou cestou za pomoci výkonného vysavače Kärcher. Mokré čištění je jeden z nejefektivnějších způsobu intenzivního čištění koberců. Za využití vody a vysokého sacího výkonu stroje jsou koberce dokonale proprány - nečistoty a skvrny jsou hygienicky odstraněny až do hloubky vláken.

  • Udrží se vzhled
  • Kvalita vlákna
  • Zvýšení životnosti koberce

Čištění matrací - parním způsobem v kombinaci s vysavačem Kärcher.

  • Účinně ničí viry a bakterie - především vhodné pro alergiky a astmatiky. Vybraný kolega odstraní alergeny, houby, plísně, roztoče (i v težko dostupných místech)
  • Ekologické - jedná se o jeden z nejvíce ekologických způsobu čištění, je šetrný k životnímu prostředí a využívá se také v gastronomii, zdravotnictví, potravinářském průmyslu

Čištění sedacích souprav - v čalouněném nábytku se usazují prach a nečistoty. Náš specialista dokáže odstranit hluboko usazené nečistoty, různé typy skvrn za pomoci extrakčního čištění.

Čištění koženého nábytku - provádíme číštění a impregnaci kůže (např. sedaček, křesel, židlí), odstraníme fleky,  skvrny, čmárance.

Následně provádíme i čištění a prání polštářů, peřiny, deky


Při objednání ideálně zasílejte také fotografii, abychom mohli vyhodnotit stav a míru znečištění.

Ceník