Péče o seniory

Díky našemu působení v oblasti poskytování úklidového servisu v domácnostech se na nás často klienti obraceli s prosbou, abychom pomohli jejich blízkým seniorům. Ti potřebovali pomoci i s dalšími úkony, proto jsem se rozhodli k rozšíření naší činnosti také na komplexní péči o seniory. Servis zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Víme, jak je důležité, aby senior k naší paní získal důvěru, a že ocení osobní a vřelý přístup. K seniorovi dochází vždy vyškolená a prověřená paní. Prioritou pro nás je, aby do bytu docházela vždy stejná paní, pokud klientům vyhovuje a jsou s ní spokojení. Během pravidelných návštěv jsou si bližší a najdou společná témata hovoru, což mnozí senioři velice ocení. Zároveň v případě nemoci stálé pracovnice dokážeme zajistit stejně kvalifikovaného pracovníka, aby senior nezůstal bez pomoci.

Pro vaše blízké, kteří potřebují pomoci s péčí o sebe a domácnost, nabízíme tyto služby:

  • kompletní údržba domácnosti
  • obstarání nákupů a vaření
  • pomoc s osobní hygienou
  • doprovod k lékaři, na procházky atd..

Přestože se snažíme nabídnout klientům maximální spektrum služeb, nemůžeme zajistit kvalifikovanou zdravotnickou péči, tj. rehabilitace, aplikace injekcí, podávání léků atd. Na úřady seniora rádi doprovodíme, ale nemůžeme pomoci s přímou komunikací s úřady.

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Rad bych moc podekoval za fantastickou praci Vasich kolegyn, dnesni uklid byl naprosto bez chybicky a daleko predcil nase ocekavani. I babicka byla velmi nadsena a spokojena a velmi si pochvalovala Vasi peclivost. Vase sluzby velmi radi opet vyuzijeme a vrele doporucime dal.

Daniel C.

Úklidové služby

Spolupracujeme už nějakou dobu a jsme spokojení. Jedná se o úklid firmy. Když byla potřeba i šikovná mužská ruka, taky si dokázali poradit a byteček byl jak ze škatulky.

Božena S.

Úklidové služby

Velmi děkuji za dnešní úklid - je to naprosto perfektní a jsem velmi spokojená.
Poděkujte prosím oběma paním - jsem z jejich práce nadšená.

Alena L.