Úklidové služby

V oblasti úklidového servisu působíme téměř dvacet let a za tu dobu jsme si vybudovali funkční systém pro úklid prostor, výběr a zaškolování našich zaměstnanců a především standardy kvality. Servis zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Úklid provádí vždy vyškolená a prověřená paní. Pokud je prostor větší či má být úklid proveden rychle, je možné vyslat na místo vícečlenný tým. U úklidu domácností se snažíme zajistit, aby do bytu docházela vždy stejná paní, pokud klientům vyhovuje a jsou s ní spokojení. Paní už dobře zná prostor, tím je její úklid efektivnější. Během pravidelných návštěv se také upevní vzájemná důvěra.

Jsme agentura, která zaměstnává větší počet zaměstnanců, proto pro nás není problém zajistit v případě nemoci či na požádání jiného pracovníka. Naši zaměstnanci jsou pojištěni pro případ škody u pojišťovny Generali.

V Praze a blízkém okolí provádíme kompletní úklidové služby

  • v domácnostech, bytech a domech,
  • v kancelářích, obchodech a ostatních firemních prostorech,
  • v novostavbách a po rekonstrukcích.

Kromě standardního úklidu, jako je luxování, vytírání, mytí sporáku, dřezu a linky, otření dostupných povrchů a ploch, kompletního úklidu wc a koupelny, je vždy možné předem dohodnout další práce, jako je:

  • mytí oken,
  • mytí lednice či trouby,
  • praní záclon, pověšení záclon,
  • výměna ložního prádla,
  • žehlení (na místě, nebo jeden den odvezeme a následující přivezeme vyžehlené),
  • mnohé další dle přání klienta.

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Vyuzili jsme sluzeb zatim jednou a to konkretne generalni uklid vc. myti oken. Byla jsem velice prijemne prekvapena. Uklid byl perfektni. Komunikace take vyborna. Poptavku jsem odeslala o vikendu a okamzite mi na ni odpovedeli. Jsme domluveno na pravidelnem uklidu. Verim, ze bude take na vybornou.

Lilit

Úklidové služby

Byla jsme velmi spokojená, paní je spolehlivá a velmi dobře uklidila.

Paní Petra

Úklidové služby

Naše SVJ spravuje dvou vchodový osmipatrový dům v Praze 8. Již deset let řešíme problém buď málo, nebo zcela nekvalitního úklidu. Postupně jsme ukončili smlouvy s řadou firem. Až dosud bez výrazného úspěchu.

Před dvěma měsíci u nás však začala uklízet firma Úklidové sluníčko. S čistým svědomím můžeme tvrdit, že náš dům nebyl nikdy dříve tak perfektně uklizený.

Podlahy září čistotou, okna i neustále upatlané dveře se nyní blýskají. Vytřené jsou i místnosti, kde se deset let neuklízelo.

Paní Lyudmylu nemusíme o nic prosit, vše je samozřejmostí. Stačí jen naznačit. Konečně máme uklizeno a nemusíme řešit opakované stížnosti na nečistotu. A protože uklízí několik děvčat najednou, jde jim práce úžasně od ruky.

Co víc si můžeme přát? Aby takové nasazení firmě vydrželo co nejdéle!

Děkujeme za celé SVJ.

SVJ Pomořanská