Úklidové služby

V oblasti úklidového servisu působíme téměř dvacet let a za tu dobu jsme si vybudovali funkční systém pro úklid prostor, výběr a zaškolování našich zaměstnanců a především standardy kvality. Servis zajišťujeme po celé Praze a v blízkém okolí.

Úklid provádí vždy vyškolená a prověřená paní. Pokud je prostor větší či má být úklid proveden rychle, je možné vyslat na místo vícečlenný tým. U úklidu domácností se snažíme zajistit, aby do bytu docházela vždy stejná paní, pokud klientům vyhovuje a jsou s ní spokojení. Paní už dobře zná prostor, tím je její úklid efektivnější. Během pravidelných návštěv se také upevní vzájemná důvěra.

Jsme agentura, která zaměstnává větší počet zaměstnanců, proto pro nás není problém zajistit v případě nemoci či na požádání jiného pracovníka. Naši zaměstnanci jsou pojištěni pro případ škody u pojišťovny Generali.

V Praze a blízkém okolí provádíme kompletní úklidové služby

  • v domácnostech, bytech a domech,
  • v kancelářích, obchodech a ostatních firemních prostorech,
  • v novostavbách a po rekonstrukcích.

Kromě standardního úklidu, jako je luxování, vytírání, mytí sporáku, dřezu a linky, otření dostupných povrchů a ploch, kompletního úklidu wc a koupelny, je vždy možné předem dohodnout další práce, jako je:

  • mytí oken,
  • mytí lednice či trouby,
  • praní záclon, pověšení záclon,
  • výměna ložního prádla,
  • žehlení (na místě, nebo jeden den odvezeme a následující přivezeme vyžehlené),
  • mnohé další dle přání klienta.

Podívejte se na naše ceny

Co o nás říkají naši zákazníci

Úklidové služby

Dobrý den, mám pro vás dobrý tip! 

Úklid celého bytu jsem zaplatila dceři, která je na MD jako dárek k svátku. Lyudmylka byla mimořádně ochotná, profesionální a spolehlivá. Byl to jeden z nejlepších dárků, který jsem vymyslela, dcera málem plakala dojetím! Když se vrátila z procházky, hned volala s děkováním, jak je příjemné  přijít do voňavého a uklizeného bytu! Okamžitě konstatovala, že tak vygruntovat by rozhodně v tak krátkém čase sama nezvládla. Podle mého názoru se jedná o nejlépe utracené peníze, neboť si kupujete čas pro sebe! Vyzkoušejte a uvidíte! :)

Jana

Hlídání dětí

Můj syn byl starý 10 měsíců a já rychle potřebovala chůvu na hlídání. U tak malého batolete si maminka musí být jistá, že bude vše v pořádku a hlavně, aby chůva byla citlivá a milá, klidná, trpělivá, ale i veselá. To vše mi paní Lyudmyla splnila. Hned na první pohled jsme si padli do oka a hlavně, že můj syn byl velice spokojený. Nebyl problém s večerním či nočním hlídáním, včetně zajištění koupání, krmení a uspávaní. Služby bych jen doporučila, jsem stále moc spokojená i po dvou letech spolupráce! 

Irena, Praha 10

Hlídání dětí

Paní Prokhorenko je naše domácí hospodyně. Uklízí nejen celou naši domácnost včetně žehlení, ale též naši kancelář. V případě potřeby hlídá naše dvě děti. Velice oceňuji, že při své práci aktivně zhodnotí stav nepořádku a dle potřeby efektivně rozdělí a uklidí věci do úložných prostor. Je velmi komunikativní, spolehlivá, dochvilná a vždy v dobré náladě. Svoje pracovní povinnosti si vždy plní velmi svědomitě a pečlivě. Je milá a ráda vyjde se vším vstříc. Dobře se přizpůsobuje potřebám rodiny a je velice precizní. Vždy ochotně zůstane déle a pomůže s jakoukoliv činností. Jsem s paní Prokhorenko moc spokojená.

Martina, Praha 10